ТРИ ЛИЦА НАПАДНАЛЕ ЖЕНА ВО ВАСИЛЕВО!

јануари 3, 2023

На 02.01.2023 во 21.50 часот во Полициската станица Струмица, Џ.А.(34) од село Василево, струмичко, пријавила дека околу 18.30 часот во село Василево била физички нападната од С.И., Н.И. и Ѓ.И.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: