СТРУМИЧКИОТ САЛОН ЗА МЕБЕЛ ЕФ-КМ СО ПОНУДА ДО СТРУМИЧАНИ: КУПУВАЈТЕ КАЈ НАС НА РАТИ САМО СО ЛИЧНА КАРТА!

февруари 20, 2021

На својот официјален фејсбук профил, струмичкиот салон за мебел ЕФ-КМ кој важи за еден од најдобрите во југоистокот, со интересна понуда до сите свои потрошувачи.

‼‼КУПУВАЈ НА РАТИ‼‼‼👇
САМО СО ЛИЧНА КАРТА!
Посетете ги нашите продажни салони или контактирајте не веднаш!
📞 034/343-447
📞 072/262-271
www.mebelefkm.mk

САЛОН 1 – НАСПРОТИ ПОЛИКЛИНИКА „ФИЛИП ВТОРИ“

САЛОН 2 – ПЛОШТАД „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ ВЕДНАШ ДО РАМСТОР!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

СЛИЧНИ ВЕСТИ