СТРУМИЧАНКАТА СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ПРОДОЛЖУВА ВО СЛЕДНИОТ КРУГ НА ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД!

февруари 5, 2023

Нашата струмичанката Славица Ангелова повторно без здив го остави жирито на Ѕвездите на Гранд и со освоени шест позитивни гласови, Ангелова продолжува во следниот круг. Славица се претстави со песните „Златни Дан“ од Бисера Велетаниќ и „Колена“ од Кристина Ковач. Видеото може да го погледнете подолу во објавата:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: