СТРУМИЧАНИ КОНЕЧНО МОЖЕ ДА УЖИВАТ ВО ДОМАШНА ВКУСНА ХРАНА: „ЕТЕРНО ДЕЛИВЕРИ“ ПОДГОТВИ БОГАТО РАЗНОВИДНО МЕНИ!

декември 29, 2021

Струмичани можат да уживаат во домашна вкусна храна подготвена од врвни мајстори со висококвалитетни состојки.

Етерно деливери е специјализиран ресторан кој функционира едниствено со достава на храна со нарачка и е фокусиран единствено на квалитетот на храната.

Со богато мени од сите категории салати, предјадења, главни јадења, пици и пастрмајлии, готвена традиционална храна, сендвичи и бургери и десерти нудиме можност за достава на храна на Вашето работно место или дом.

За сите кои немаат можност за готвење дома или сакаат да уживаат во вкусна храна на работното место, Етерно Деливери нуди можност на достава на неделни или месечни мениа прилагодени според Вашите желби и потреби по прифатливи цени.

Исто така нудиме достава на храна за секаков вид на настани (домашни или корпоративни прослави, закуски или оброк на конференции или семинари, помени итн).
Заштедете време и пари а сепак хранете се како што вие посакувате.

Сите новитети можете да ги следите на профилите на нашите социјални мрежи https://www.instagram.com/eternodelivery/ и https://www.facebook.com/EternoDeliveryStrumica.
За повеќе информации и нарачки контактирајте не на: 075 472 129.

Погледнете го менито на Етерно Деливери и уживајте во Вашето омилено јадење кога и да посакате.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: