СТРУМИЧАНЕЦОТ КРСТО ИВАНЧЕВ Е ДОБИТНИК НА ПОЛА МИЛИОН ДЕНАРИ ОД БРАВО КАФЕ!

април 6, 2022

Првиот добитник на пола милион денари во 2022 година е Крсто Иванчев од Струмица! Најдоброто кафе секогаш највредно! Пијте Браво Премиум и пронајдете ја следната награда од 500.000 денари!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: