СОПРУГОТ ПРИЈАВИЛ ДЕКА ОД ДОМОТ ВО ИЛОВИЦА СЕ ОДДАЛЕЧИЛА НЕГОВАТА 37 ГОДИШНА СОПРУГА!

ноември 27, 2023

На 26.11.2023 во Полициската станица Струмица, Н.Г.(37) од село Иловица, струмичко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Н.Г.(37). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: