Home

Perdormire
Струмица

СЕНЗАЦИОНАЛЕН НАСТАП НА НОКАУТ ВО СТРУМИЦА НА 29 НОЕМВРИ ВО ПЕТОК, ВО „КОСМОПОЛИТ“

Home

Петок 29.11.2019 голем сензационален настап на НОКАУТ!  Спектакуларен момент на уживање, во новото руво на Caffe Restauran Cosmopolit. Нешто поразлично…Резервирајте на време и бидете дел од најурбаната журка во градот!

Влез: 400 ден.

Број за резервации: 071/342-444