СЕ’ ПОЧЕСТИ ФИЗИЧКИТЕ НАПАДИ ПРЕД СПОРТСКИТЕ ОБЛОЖУВАЛНИЦИ ВО СТРУМИЦА – ВЧЕРА Е ПРИЈАВЕН НОВ!

ноември 15, 2021

На 14.11.2021 година во 18.20 часот во Полициска станица Струмица, А.Б.(23) од село Русиново, беровско, пријавила дека околу 17.55 часот во спортска обложувалница во Струмица била физички нападната од едно лице. По целосно расчистување на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: