САМО ВО ТИАНДЕ-СТРУМИЦА: Нов гел за интимна нега со екстракти од билки – Природна заштита на женското здравје!

ноември 16, 2021

Природна заштита на женското здравје

Нов гел за интимна нега со екстракти од билки

https://kosta.tiandeprodukti.com/product/гел-за-интимна-нега-со-билни-екстракти/

Природата е убава и разновидна. И токму таа ја инспирираше корпорацијата да создаде гел за нежна нега кој содржи екстракт од билки со корисен ефект врз здравјето на жените.Производот е создаден во Алтај и содржи повеќе од 90% природни состојки. Нежниот состав на гелот е погоден за нега на најчувствителната кожа.
Активните состојки на производот ја зајакнуваат природната заштитна бариера на кожата и го одржуваат балансот на pH во интимната зона.

Благодарение на избалансираниот состав, гелот ја смирува деликатната кожа и обезбедува секојдневно чувство на удобност. Ја освежува и навлажнува кожата и го ублажува чувството на непријатност после епилација.

Користете квалитетни производи и бидете здрави.

КЛИКНИ ОВДЕ: https://www.facebook.com/TianDeStrumica/?ref=pages_you_manage

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: