Home

Perdormire
Реклама Струмица

РОДЕНДЕНОТ КОЈ ГО ЧЕКАВТЕ ЦЕЛА ГОДИНА: Возбудлива Алмак роденденска авантура!

Home

Мебелот е најважниот елемент во едно живеалиште, кој, кога е правилно искомбиниран и квалитетен, го облагородува домот! Најголемиот производител на тапациран мебел во Македонија слави роденден! Во салоните на ланецот Home by Almak низ земјата, претстојниов викенд ќе може да уживате во огромни попусти на ЦЕЛИОТ асортиман производи!

Лесно е да се одлучите да го посетите Алмак викендов ако ги земете предвид годините на успешна работа по кои се познати, големиот асортиман и огромните попусти!

Освен што во својата понуда имаат флаерски производи кои се со најниски цени на пазарот, во Алмак ќе добиете попуст на сè што ќе погледнете и посакате! Кога се работи за мебел – не правете компромис! Во Алмак купувате еднаш – а трае долго, долго…

Што ќе најдете во салоните? По нешто за сечиј вкус, мебел за сите ваши потреби: маси, столови, душеци, лежаи, спални соби, плакари, комоди и се останато што е неопходно за модерен, функционален и среќен дом.

Во случај периодов да не сакате или сте спречени да шетате и да ги посетите салоните, Алмак има нова, модерна, исклучително функционална веб-страна на која купувањето е уживање, а наградите се исти!

За секое купување во салоните во износ над 80.000 денари свртете го тркалото на среќата, имате можност да добиете аголна гарнитура и многу други подароци!

Секоја веб-нарачка во износ над 60.000 денари ви носи можност да го свртите виртуелното тркало на среќата и да освоите големи и вредни подароци!

За секоја нарачка до 60.000 денари можност да извлечете подарок од стаклениот сад со подароци!

Роденденскиот викенд ќе трае три дена, петок, сабота и недела, од 9-20ч! Алмак ве чека!

Бидете ин, бидете во тренд, изберете мебел од Алмак!