ПРОМОВИРАНА НОВАТА ПЕСНА „НЕБО ДИВО“ НА НАТАЛИЈА ДАНАИЛОВА ОД БОГДАНЦИ!

март 5, 2023

После учевството на Макфест 2021 година со ,,Не крши ме,, и на Охридски трубадури 2021 година со ,,Вреди ли,, Наталија Данаилова ја промовира нејзината нова песна ,,Небо диво,, за која што сними и видео запис.

Музиката и текстот се на Весна Малинова а аранжманот го направи Илија Ќосевски. Песната се снимаше во ИКЈ студио во Штип а видеото го снимаше Ѓорѓи Вацев.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: