ПРИВЕДЕНО ЕДНО ЛИЦЕ ОД СТРУМИЦА ПОРАДИ СОМНЕНИЕ ДЕКА ДОПИРАЛ СТРУМИЧАНКА ПО ТЕЛОТО НА УЛИЦА!

март 23, 2022

На 23.03.2022 во 00.10 часот во Струмица, полициски службеници од Полициската станица Струмица го лишиле од слобода С.И.(34) од Струмица поради сомнение дека на 22.03.2022 околу 23.30 часот на улица во Струмица допирал струмичанка по телото.По целосно расчистување на случајот против лицето ќе биде поднесена соодветна пријава.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: