ПРИЈАВЕНА УШТЕ ЕДНА ТЕПАЧКА ВО СТРУМИЧКО ПОРАДИ НЕВРАТЕН ДОЛГ!

јануари 30, 2022

На 29.01.2022 во 17.00 часот во Полициска станица Струмица, М.Т.(40) од с.Самоилово пријавил дека на 27.01.2022 околу 22.30 часот, пред угостителски објект во с.Бориево, по претходна расправија околу должничко-доверителски односи, бил физички нападнат од К.Т.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, по што ќе следува соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: