ПРИЈАВЕН ФИЗИЧКИ НАПАД ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА!

октомври 6, 2019

На 03.10.2019 околу 20.00 часот во Полициската станица Радовиш било пријавено дека на улица „8-ми Септември“ во Радовиш, М.Љ.(35) од Струмица бил физички нападнат од Ќ.Н. од Струмица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ