ПОЛИЦИЈАТА ТРАГА ПО 21 ГОДИШНА ДЕВОЈКА ОД АНГЕЛЦИ!

септември 15, 2023

На 13.09.2023 во 20.50 часот во Полициската станица Струмица, М.С.(55) од село Ангелци, струмичко, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Ф.С.(21). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: