strumica denes logo

НОВИ ВОЗИЛА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО РЕНТ А КАР „ЕУРО СКАЛА“ – СТРУМИЦА: ПРИСТИГНА ПРЕУБАВИОТ „ФИАТ ТИПО“

Автор:

Датум:

јуни 30, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

јуни 30, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Нови возила во РЕНТ А КАР „ЕУРО СКАЛА“ ВО СТРУМИЦА!

Од порачката на возила на „Фиат“, пристигна преубавиот „ФИАТ ТИПО CITYLIFE“ 1.4 95KS EURO 6D.

Голема благодарност од „ЕУРО СКАЛА“ до automobile СК – ексклузивен увозник на „ФИАТ“.