strumica denes logo

НАТАША БЕКВАЛАЦ ВЕЧЕРВА ВО СТРУМИЦА: „АВАТАР“ Е МЕСТОТО КОЕ ЌЕ ПРИРЕДИ ВИСТИНСКО МУЗИЧКО УЖИВАЊЕ!

Автор:

Датум:

јули 2, 2021

Категории:

Струмица

Автор:

Датум:

јули 2, 2021

Категории:

Струмица

🅰️ватарци, дали сте спремни за #петок?

🅰️ватар, ви приредува уште едно вистинско музичко уживање, со #NatasaBekvalac ❤️‍🔥

Заедно во еден глас ќе ги пееме: Никотин,Поново и уште многу други нејзини хит рефрени.

#резервации смс/вибер👇
📱 071/256-999
📱071/298-444