НАСКОРО НОВО ВО СТРУМИЦА: МОДЕРНИОТ БРЕНД ЗА ЖЕНСКИ ТАШНИ И МОДНИ ДОДАТОЦИ “MARABELLA” ДОАЃА ВО „ГЛОБАЛ“

февруари 22, 2020

Кликнете ОВДЕ за фејсбук линк!

Кликнете ОВДЕ за инстаграм линк!

“MARABELLA” е моден бренд основан во 2017година во Македонија кој нуди широк асортиман на женски ташни и модни додатоци изработени од високо квалитетна еко кожа .Препознатлив по високиот квалитет на своите производи и дизајн инспириран од најновите трендови во светот на модата.
Ташните ги изработуваме во нешето атеље кое се наоѓа во Турција составено од врвен тим на специјализирани мајстори и врвни дизајнери.
Процесот на изработка вклучува рачна изработка на целосната ташна од почетокот па се до самиот крај,целта ни е секоја ташна која ке ја изработиме да биде направена со многу љубов и внимание .

MARABELLA ви нуди чувство на префинетост и сигурност во секој следен чекор.
За тоа колку се задоволни нашите купувачи од нас кажува и самиот факт што секојдневно добиваме безброј пораки кои се преполни со љубов и за кои сме бескрајно благодарни .Воедно оваа е и наша мотивација за секоја следна колекција и за секој нов ден кој претставува предизвик за нас.

Бидете и виде дел од нашиот магичен свет
Ве очекуваме

Локација : ГТЦ Глобал – први кат

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: