НА 17 НОЕМВРИ СРЕЌНА СРЕДА ВО РИВЕРСОФТ: ДЕН БЕЗ ДДВ ВО СИТЕ САЛОНИ – 18% ПОПУСТ!

ноември 15, 2021

✨🍀17ти Ноември – Среда🍀СРЕЌНА СРЕДА🍀✨

🔥 ДЕН БЕЗ ДДВ во СИТЕ салони на RiverSoft 🔥

✨🍀 -18% ПОПУСТ! 🍀✨

🌟 ПЛУС 🌟 ПЛУС 🌟 ПЛУС 🌟 ПЛУС

🤩 ДЕН за ЗАБАВА и ЗАШТЕДИ во Куманово! 🤩

⭐ Локацијата на RiverSoft Куманово, оваа Среда, со отварањето на Adziko Home Center веднаш до РиверСофт, станува дел од ЗОНАТА НА ЗАШТЕДИ! ⭐

👉 Биди и ти, чекор напред во технологијата! #заштеди
🔛 Дојдете, видете и проверете во салоните на RIVER SOFT 🔛
🚛 ДОСТАВА ДО ДОМА, за сите останати градови во МК 🇲🇰
📩 НАРАЧАЈ СЕГА И ОВДЕ, додека има на ЗАЛИХА❗️

📍River Soft КУМАНОВО
ул. 11 Ноември 77Л
➡️ СПРОТИ КАСАРНАТА во КУМАНОВО
↪️ ( ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПАТ)
031 / 611 – 500
075-274-064

📍River Soft HOME CENTER – СТРУМИЦА
ул. Климент Охридски бр.1
034 / 340 – 020

📍River Soft СТРУМИЦА
ул. Ленинова бр.99
034 / 340 – 020

📍River Soft ШТИП
ул. Сремски Фронт бр.30
032 / 605 – 605
078-297-402

📍River Soft КОЧАНИ
ул. Стево Теодосиев бр.15
033 / 612 – 605
075-217-689

📍River Soft КАВАДАРЦИ
ул. Блажо Алексов бр.3
043 / 609 – 605
075-280-590

* Риверсофт ви стојат на располагање за сите информации кои Ви се потребни.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: