ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ НА ФЕЈСБУК: Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва. Барам итно да биде приведен!

јули 6, 2022

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ:

Ова е човекот кој требаше да ме убие вечерва. Барам итно да биде приведен од Спасовски и МВР!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: