ХОТЕЛ „СИРИУС“ ВРАБОТУВА РЕЦЕПЦИОНЕРИ – УСЛОВИТЕ ОДЛИЧНИ!

мај 31, 2022

Хотел Сириус Спа и Велнес, има потреба од рецепционери. Сите заинтересирани за подетални информации и пријавување, може да се јават на следниот телефонски број: 070 253 212

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: