ХОТЕЛ ПАРК БАЧИНОВО Е РАНГИРАН ВО ТОП 10 ХОТЕЛИ ЗА ОДМОР СО ТРИ ЅВЕЗДИ ВО БУГАРИЈА!

јануари 19, 2023

Хотел Парк Бачиново продолжува да ја пишува својата убава приказна. Овојпат беа рангирани во топ 10 хотели за одмор со три ѕвезди во соседна Република Бугарија.

„Задоволството е големо. Се трудиме и посветени сме максимално со целиот тим во хотел парк Бачиново на гостите да им го понудиме најдоброто. Ова признание ни значи многу“. – изјави за Струмица Денес сопственикот Наско Пишев.

Убавините на хотел парк Бачиново може да ги погледнете со кликнување на следниот линк: https://www.facebook.com/hotelparkbacinovo

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: