(ФОТО) ОД „ГЛОБАЛ“ ДО СЕНДВИЧАРА „КОРЗО“ : НАЈДОБРИТЕ ОБУВКИ НА „КАВАЗ“ ЗА СЕКОЈА ВОЗРАСТ, ОТСЕГА НА НОВА ЛОКАЦИЈА ВО СТРУМИЦА!

февруари 23, 2021

„Каваз“ во „Глобал“ важеше за еден од најдобрите кој ги снабдуваше струмичани со најдобрите обувки. Од неодамна „Каваз“ е на нова локација во Струмица веднаш до сендвичара „Корзо“ на центарот градот. Таму исто така ќе пронајдете обувки за секоја возраст, затоа повелете и одберете го најдоброто за вас. Во продолжение погледнете ја фотогалеријата:

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ