(ФОТО) НОВО ВО СТРУМИЦА: „АЗУРО СПОРТ“ ВО „ГЛОБАЛ“ ОТВОРИ СПОРТСКА ПРОДАВНИЦА СО ПОВЕЌЕ СВЕТСКИ БРЕНДОВИ – REBOOK, KAPPA, PUMA, ADIDAS, CONVERSE И HUMMEL!

април 24, 2021

Најголемите светски брендови на едно место конечно и во Струмица. Неодамна „АЗУРО СПОРТ“ ја отвори својата спортска продавница во која струмичани имаат голем избор на спортска опрема за мажи, жени и деца со препознатливите брендови на:

– REBOOK
– KAPPA
– PUMA
– ADIDAS
– CONVERSE
– HUMMEL

Комфорно и квалитетно, со добра и љубезна услуга. Повелете во „АЗУРО СПОРТ“ кој се наоѓа веднаш наспроти Стопанска банка на приземје во „ГЛОБАЛ“.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: