Двајца струмичани синоќа се степале поради сообраќајка!

јуни 5, 2022

На 04.06.2022 во 21.40 часот било пријавено дека во Струмица по претходно случена сообраќајна незгода бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу И.Т.(37) и К.З.(66) двајцата од Струмица.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: