ДВАЈЦА СТРУМИЧАНИ СЕ ТЕПАЛЕ ВО НЕГОТИНО!

октомври 16, 2021

На 15.10.2021 во 20:20 часот во Полициската станица Неготино било пријавено дека во двор на правно лице бил нарушен јавниот ред со физичка пресметка помеѓу Р.А.(27) и И.А.(43), двајцата од Струмица.

Полициски службеници излегле на местото и по целосно документирање на случајот против нив ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

ФОТО: ИНТЕРНЕТ

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: