BLACK FRIDAY понудите кои ги чекавте – „МИЛД“ ќе работи и во недела!

ноември 26, 2021

Големите попусти во MILD Home Concept штотуку станаа уште ПОГОЛЕМИ! Го одбележуваме BLACK FRIDAY со попусти кои ќе траат сè до 29-ти ноември! Плати 2 – добиј 3 производи, попусти на телевизори до -30%, неповторливи намалувања на бела техника, постелнини, детски играчки, сувенири, мали апарати за домаќинство и уште многу други практични производи!

Ве очекуваме секој работен ден од 09:00 до 21:00 часот во нашиот нов мега-центар на улица Климент Охридски (спроти Католичката црква). Работиме и во недела, со скратено работно време од 11:00 до 19:00 часот.

Посетете го нашиот салон и имајте го најрелаксираниот Black Friday шопинг досега! Нашиот објект располага со сопствено кафуле и книжарница со најдобрите изданија од издавачката куќа АрсЛамина!

Не пропуштајте ги најдобрите цени во регионот – за вас, за домот, за семејството!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: