69 ГОДИШЕН СТРУМИЧАНЕЦ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ КАСНАТ ОД КУЧЕ НА УЛИЦА „МЛАДИНСКА“

април 17, 2022

На 16.04.2022 во 20.22 часот во СВР Струмица Ј.М.(69) од Струмица пријавил дека на ул„Младинска“ бил каснат од куче скитник.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: