63 ГОДИШНА ЖЕНА ФИЗИЧКИ НАПАДНАТА НА БУЛЕВАРОТ „МАРШАЛ ТИТО“ ВО СТРУМИЦА!

март 15, 2023

На 14.03.2023 година во 13.10 часот во Полициската станица Струмица Л.Т. (63) од Струмица пријавила дека околу 12.00 часот на булевар „Маршал Тито“ во Струмица била физички нападната од едно женско лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: