ОД ДЕНЕСКА EDEM WELLNESS CENTER ПОЧНУВА СО РАБОТА СО СЛЕДНИВЕ УСЛУГИ: МАСАЖИ, ТРЕТМАНИ НА ЛИЦЕ И ТЕЛО, СПА, ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА И СОЛАРИУМ!

април 28, 2020

Почитувани,📣

Од денес Вторник 28.04 почнуваме повторно со работа со следниве наши услуги:

🔸Масажи

🔸Третмани лице и тело

🔸Спа: Сауна, Џакузи, Парна Бања

🔸Физикална терапија

🔸Солариум

Повелете закажете го Вашиот термин на нашата ФБ страна или на 📱072229299

🌳Едем Велнес Центар🌳

Вашиот водич кон совршено здравје и убавина ❗

ул. Младинска бр.277, Струмица.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: