ПЛАТА 30.000 ДЕНАРИ: „КОРНЕР КАФЕ“ ВРАБОТУВА КЕЛНЕРКИ СО ИЛИ БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО!

август 31, 2023

„Корнер Кафе“ кој се наоѓа на транзитниот пат наспроти „Арена Фитнес“, вработува КЕЛКНЕРКИ со или без работно искуство. Сите заинтересирани може да се јават на следните телефоснки броеви: 078 347 000 и 071 363 777

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна:

НАЈНОВИ ВЕСТИ