(ФОТО) СЕ ИЗДАВА 85м2 НАМЕСТЕН СПРАТ ОД КУЌА ВО СТРУМИЦА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА СО ПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ СЕКОЈ МЕСЕЦ!

ноември 6, 2021

Се издава наместен спрат од куќа на одлична локација во Струмица.

– 85м2
– 300 евра месечна кирија
– гратис интернет секој месец

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ:  078 333 158 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: