СТРУМИЧАНКАТА АНГЕЛА КОТУРОВИЌ ГИ ОСВОИ СИТЕ ГЛАСОВИ И ПРОДОЛЖУВА ПОНАТАМУ ВО ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД!

декември 11, 2022

Струмичанката Ангела Котуровиќ го освои жирито на Ѕвездите на Гранд и со осум гласови, продолжува понатаму во натпреварувањето. Ангела ги пееше песните „Роџени“ и „1003“ и доби најпозитивни коментари од стручното жири. Среќно понатаму, искрени честитки!

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: