НОВО ВО СТРУМИЧКО: „ЏОКАНОВ“ УТРЕ ВО САРАЈ ОТВОРА РИБЕН РЕСТОРАН!

јули 30, 2020

„Џоканов“ утре во Сарај го отвора својот рибен ресторан, место во кое ќе ја вкусите најдобрата риба во струмичко подготвена од вештите работници во кујната.

Освен риба, ресторан „Џоканов“ во своето мени ќе има и специјалитети, скара, пици, пастармајлии и др.

Повелете и уживајте во убавата атмосфера и вкусна храна!

 

 

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: