Home

Perdormire
Струмица Хроника

МВР: СТРУМИЧАНЕЦ ИЗВРШИЛ ОБЉУБА ВРЗ СВОЈАТА МАЛОЛЕТНА ДЕВОЈКА НА 5 И 6 НОЕМВРИ!

Home

СВР Струмица поднесе кривична пријава против А.Ш.(20) од Струмица, поради постоење основано сомнение дека на 05.11 и 06.11.2022 во с.Иловица извршил обљуба врз малолетничка, со која бил во љубовна врска.

ИЗВОР: МВР
ФОТО: ИНТЕРНЕТ