МАСАКАР ВО БАНИЦА: ГОЛЕМА ТЕПАЧКА СО СЕКИРИ, ЕДНО ЛИЦЕ ИТНО ПРЕНЕСЕН НА КЛИНИКИТЕ ВО СКОПЈЕ!

ноември 8, 2018

Како што потврдија за порталот Струмица Денес од струмичката болница, голема тепачка со секири се случила денеска околу 12:00 часот во село Баница. Од болницата велат дека едно лице поради тешки повреди итно е испратено на лекување на клиниките во Скопје. Со подетални информации во текот на утрешниот ден.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: