strumica denes logo

(ФОТО) НОВО ВО СТРУМИЦА: „TEMPORIS MASSAGE“ Е ИМЕТО НА НОВOTO СТУДИО ЗА МАСАЖИ ВО ГРАДОТ ВО КОЈ СТРУМИЧАНИ ЌЕ СЕ РЕЛАКСИРААТ И УЖИВААТ!

Автор:

Датум:

јануари 25, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

Автор:

Датум:

јануари 25, 2021

Категории:

Реклама, Струмица

„TEMPORIS MASSAGE“ е името на новото студио за масажа во Струмица во кој струмичани ќе може да уживаат и да се релаксираат.

Доколку сакате да го закажете вашиот термин слободно може да ги исконтактирате на нивниот фејсбук профил со кликнување ОВДЕ или на телефонскиот број 070 950 759. „TEMPORIS MASSAGE“ ви нуди:

РЕЛАКС МАСАЖА

МАСАЖА СО ВУЛКАНСКИ КАМЕЊА

МАСАЖА НА ЛИЦЕ, СКАЛП И ДЕКОЛТЕ

МАСАЖА НА ЛИЦЕ И СКАЛП + ПИЛИНГ И МАСКА

РЕФЛЕКСНА МАСАЖА НА СТОПАЛА

СПОРТСКА МАСАЖА

АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА

ЛИМФНА ДРЕНАЖА

АРОМА ТЕРАПИЈА

КЛАСИЧНА МАСАЖА

ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА

 

Освен тоа, „TEMPORIS MASSAGE“ ви нуди и

АНТИЦЕЛУЛИТЕН ПАКЕТ со осум масажи

МЕДИЦИНСКА МАСАЖА со пет масажи

РЕЛАКС ПАКЕТ со пет масажи

ТЕМПОРИС ПАКЕТ со пет масажи

 

„TEMPORIS MASSAGE“ се наоѓа во кругот на книжарницата „Трејд“ кај „Бу Кафе“ или поточно на улицата „Ленинова“ бр.14.