strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) НОВО ВО СТРУМИЦА: ОТВОРЕНО СТУДИО ЗА РЕЛАКС МАСАЖИ, МАНИКИР, ПЕДИКИР, СОЛАРИУМ И ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА!

Автор:

Датум:

јули 10, 2019

Автор:

Датум:

јули 10, 2019

На старата чаршија на ул.„Маршал Тито 47“ во современ и луксузен стил со површина од 120м2 неодамна започна со работа „Студио Николиќ“ со најсовремени и модерни термомасажни кревети и фотелји кои помагаат позитивно на вашата физичка и здраствена состојба. Освен тоа, во самото студио имате и маникир, педикир, солариум и професионална шминка. Во салонот може да ги користите услугите од професионален тим кој ќе се погрижи да изгледате совршено. Салонот работи секој работен ден од 10.00-20.00ч а во Сабота од 10.00-18.00ч. За сите информации поопширно на тел: 070 389-103.

Направете го вистинскиот чекор и нема да зажалите.

edf

edf

dav