strumica denes logo

(ФОТО ОД ОТВОРАЊЕ) СТРУМИЦА ГО ДОБИ ОНА ШТО МНОГУ ЕВРОПСКИ МЕТРОПОЛИ ГО НЕМААТ – „PULSE FITNESS & SPA“ КОНЕЧНО ВО НАШИОТ ГРАД!

Автор:

Датум:

јануари 27, 2020

Автор:

Датум:

јануари 27, 2020

Долгонајавуваното отворање на „PULSE FITNESS & SPA“ конечно се случи во нашиот град. Струмица доби она што многу европски метрополи го немаат. „PULSE FITNESS & SPA“ е изграден според највисоките европски стандарди, опремен со луксузни материјали и справи за вежбање и релаксирање, како и со професионална климатизација и вентилација со потполна автоматизација. Според истражувањата на портал Струмица Денес, овој клуб е рангиран меѓу десетте најдобри во Европа, што е навистина голем успех за нашата Струмица!

Професионалниот тим кој е вработен во „PULSE FITNESS & SPA“ ќе се погрижат вашето тело да изгледа совршено со правилно вежбање и секако со совети за правилна и здрава исхрана. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање ниту обичен спа комплекс. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде тие, заедно со членовите на клубот, ја делат нивната заедничка визија за исполнет живот.

Доколку сакате да бидете тел од фамилијата на „PULSE FITNESS & SPA“, односно да се зачлените таму, тоа може да го сторите на следниот телефонски број +389 78 219 212 или директно во самиот клуб кој се наоѓа во „Глобал“ на трети спрат. Во продолжение погледнете ја фотогалеријата од самото отворање:

ФЕЈСБУК ЛИНК – кликни ОВДЕ

ОФИЦИЈАЛНА СТРАНИЦА – кликни ОВДЕ

ФОТО: ИВАН КАРАТАНОВ