strumica denes logo

(ВИДЕО) СТРУМИЧАНКАТА СО „ЗЛАТЕН ГЛАС“ – СЛАВИЦА АНГЕЛОВА ГО ЗАНЕМЕ ЖИРИТО И ВЛЕЗЕ ВО ЧЕТВРТИОТ КРУГ НА „НЕКИ НОВИ КЛИНЦИ“

Автор:

Датум:

април 12, 2018

Категории:

Магазин

Автор:

Датум:

април 12, 2018

Категории:

Магазин

 
Нашата струмичанката Славица Ангелова која се натпреварува во музичкото шоу „Неки нови клинци“ го помина третиот круг, односно се пласираше во четвртиот. Коментарите на жирито како и секогаш беа на највисоко ниво! Да не должиме многу, во продолжение погледнете го видеото: