strumica denes logo

(ВИДЕО) СТРУМИЧКИОТ ДИЏЕЈ И ПРОДУЦЕНТ TOMMY TASSEV СО НАЈАВА ЗА НОВО ИЗДАНИЕ НАСЛОВЕНО „BROKEN“

Автор:

Датум:

април 10, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

април 10, 2018

Категории:

Култура

Познатиот струмички Диџеј и продуцент TOMMY TASSEV кој неуморно работи на својот талент, ексклузивно преку нашиот портал најавува нова песна која со сигурност ќе привлече огромно внимание во јавноста. Песната е во соработка со Полина Тасева. Во моментот се работи на видео записот на самата песна која носи наслов „Broken“ а предвидено е да биде објавена во мај. До тогаш уживајте во оваа кратка најава: