strumica denes logo

СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТ РЕНОВИРАНА ГАРСОНИЕРА ВО ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ!

Автор:

Датум:

август 27, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

август 27, 2018

Категории:

Култура

Издавам комплет реновирана гарсониера 27 м2, со нов мебел, столарија – големи плакари, плочки, нов тв, клима, нова кујна, домофон, нови прозори и ролетни, брачен кревет, парно, лифт, 6 кат, топ локација во строг центар на Скопје. Може и за двајца. 200 евра. 070 547 790