Диско-Базен AQUARIUS го слави својот 18 роденден со одлична роденденска агенда!

јули 26, 2018

🎉 HAPPY BIRTHDAY AQUARIUS❗

ДАМИ И ГОСПОДА,

Пред 18 години во реалност се претвори една идеја инспирирана од светскиот начин на забава. Со свеченото отварање на Диско Базен AQUARIUS, Струмичани и воедно Македонија можеа да се пофалат со еден поинаков и модерен локал наменет за забава за сите генерации – базен и дискотека.

Во изминатите 18 години базен AQUARIUS беше посетуван од многу посетители од Македонија и странство, а во вечерните часови дискотека AQUARIUS беше подиум за забава на многу генерации.
Во текот на овие 18 години Диско-Базен AQUARIUS беше домаќин на најреномираните македонски, југословенски и балкански пејачи, групи и диџеи.

Диско-Базен AQUARIUS Ви благодари што 18 години бевте и останавте дел од нашата летна приказна создадена само за вас и ниту еднаш не се посомневавте во нашата цел да ви дадеме дел од нашата магија за да ја доживеете најубавата летна бајка во градот.

По повод 18-тиот роденден AQUARIUS ве поканува заедно да прославиме и да се забавуваме.
Домаќини на најголемата роденденска забава досега, ќе се:

▪ 26|07|ЧЕТВРТОК ▪ DJ JACK DAWSON ▪ BALKAN PARTY

▪ 27|07| ПЕТОК ▪ DJ THE MISTER (Greece)

▪ 28|07|САБОТА ▪ DJ CHICO (mk)

▪28|07|НЕДЕЛА – Main Birthday Night
🎧 DJ JACK DAWSON
🎧 DJ RICARDO HERNANDEZ
🎧 TIGHTBEATS
🎧 ☆ DJ MISS BUNNY (Greece)☆

Резервации:

075 710 007 Ѓорги Маглешев
070 228 765 Софија Андонова
072 623 472 Тања Пандева
078 277 451 Мартин Трендов
078 428 024 Кристина Тондева

AQUARIUS BIRTHDAY WEEKEND
Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: