strumica denes logo

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ОТВАРАЊЕ: НОВО ВО СТРУМИЦА-ОТВОРЕН НОВИОТ САЛОН НА ПОЗНАТИОТ РИВЕРСОФТ!

Автор:

Датум:

мај 31, 2018

Категории:

Култура

Автор:

Датум:

мај 31, 2018

Категории:

Култура

Од синоќа и официјално е отворен новиот салон за бела техника на познатиот РИВЕРСОФТ! Салонот се наоѓа на улицата „ЛЕНИНОВА“ бр.99 на само неколку метри до постоечкиот. На отварањето присуствуваа блиски пријатели,роднини,соработници на сопствениците на кои им посакаа уште поуспешна работа во иднина. Да напоменеме дека по повод отварањето на новиот салон во тек е голема акција на производи ( Aкцијата може да ја погледнете на следниот ЛИНК 

Во продолжение погледнете ја фотогалеријата од отварањето: