ЖИТЕЛКА НА БАЛДОВЦИ ПРИЈАВИЛА ДЕКА ВРЗ НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА Е ИЗВРШЕНА ОБЉУБА!

декември 12, 2020

На 11.12.2020 во 20.00 часот во СВР Струмица, 41 годишна жителка на Струмица пријавила дека била извршена обљуба врз нејзината малолетна ќерка од страна на И.А. од с.Старо Балдовци. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Споделете ја оваа вест доколку ви се допадна: