Home

Perdormire
Хроника

ЖИТЕЛ НА ГРАДСКО БАЛДОВЦИ ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАПАДНАТ ОД ЖИТЕЛ НА КУКЛИШ!

Home

На 16.12.2019 околу 15.30 часот во Полициска станица Струмица, Д.Р. од село Градско Балдовци пријавил дека во 15.15 часот во село Градско Балдовци бил физички нападнат од В.П. од село Куклиш.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.