Home

Perdormire
Хроника

ВРАБОТЕН ВО „ПАРКИРАЛИШТА“ – СТРУМИЦА БИЛ ФИЗИЧКИ НАПАДНАТ ДОДЕКА БИЛ НА РАБОТА!

????????????????????????????????????
Home

 

На 06.03.2021 во 13.00 часот во СВР Струмица, Ф.М.(44) од Струмица пријавил дека околу 12.30 часот додека бил на работа заедно со М.К. како контролори на зонско паркирање во Струмица по претходна расправија бил физички нападнат од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Соопштение на СВР СТРУМИЦА!