Home

Perdormire
Хроника

ВО СТРУМИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ПРИЈАВИЛ ДЕКА НЕГОВИОТ МАЛОЛЕТЕН СИН БИЛ НАПАДНАТ ОД СОУЧЕНИК!

Home

– На 27.11.2019 во 21.15 часот во Полициската станица Струмица, З.А.(42) од Струмица пријавил дека околу 17.00 часот во училиште во Струмица неговиот малолетен син бил нападнат од соученик. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.