strumica denes logo

ВИДЕО ОД ГОЛЕМИОТ ПОЖАР ВО СТРУМИЦА!

Автор:

Датум:

април 9, 2018

Категории:

Хроника

Автор:

Датум:

април 9, 2018

Категории:

Хроника

Пожар на влезот во индустриската зона на магистралниот пат Струмица- Радовиш, на клучката кај селото Василево избувна денеска. Салон за мебел изгоре до темел!