Home

Perdormire
Хроника

ТОНИ БАТЕ, БАТЕ – ПОЧИНА УШТЕ ЕДНА СТРУМИЧКА ЛЕГЕНДА!

Home

Денеска на социјалните мрежи струмичани се простуваат со уште една наша легенда познат по името Тони бате-бате, личност кој постојано го гледавме низ улиците и личност која ширеше само позитива. Нека почива во мир!